Zoya – moderné stropné LED svietidlo, čierne

Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s integrovanými LED pásikmi sa ľahko ohnú okolo... viac informácií »
Zoya – moderné stropné LED svietidlo
Značka: Euluna
469,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s integrovanými LED pásikmi sa ľahko ohnú okolo...

Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s integrovanými LED pásikmi sa ľahko ohnú okolo držiaka stropného svietidla Zoya, čím sa celkovo vytvorí harmonický obraz. Vďaka zakriveným pásikom dosahuje stropné LED svietidlo osvetlením do všetkých strán, a tým poskytuje solídne základné osvetlenie pre obytné priestory – či už je nainštalované v obývačke, spálni alebo v hale. Stropné LED svietidlo Zoya sa dá ľahko stmievať pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.

Zľavový produkt Zoya – moderné stropné LED svietidlo, čierne s osvedčenou značkou Euluna môžete dostať u nás za outletovú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 469,90 EUR.