Nuura Liila 1 Medium nástenné svetlo zlatá/biela

Vynikajúce dizajnové nástenné svietidlo Liila 1 Medium v škandinávskom minimalistickom dekore Diskrétny dizajn nástenného svietidla Liila 1 Medium... viac informácií »
Nuura Liila 1 Medium nástenné svetlo zlatá/biela
Značka: Nuura Aps
279,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vynikajúce dizajnové nástenné svietidlo Liila 1 Medium v škandinávskom minimalistickom dekore Diskrétny dizajn nástenného svietidla Liila 1 Medium...

Vynikajúce dizajnové nástenné svietidlo Liila 1 Medium v škandinávskom minimalistickom dekore Diskrétny dizajn nástenného svietidla Liila 1 Medium pochádza od dánskej dizajnérky osvetlenia Sofie Refer. Už niekoľkokrát ocenená za svoje originálne návrhy vytvorila svietidlo Liila 1 Medium, ktoré zaujme svojím dizajnom s charakteristickými prvkami škandinávskeho minimalizmu. Elegantná guľa, z ktorej sa šíri mäkké svetlo, je vyrobená z fúkaného skla, zatiaľ čo nástenný držiak s ozdobným kovovým diskom je vyrobený z kovu s práškovou povrchovou úpravou. Vysokokvalitne vyrobené nástenné svietidlo sa vďaka svojmu nadčasovému dekoru hodí do rôznych interiérov. Obývacia izba, hotelová izba alebo osvetlenie chodby – možnosti použitia sú rozmanité. Usporiadané jednotlivo alebo vedľa seba môžu vďaka teplému bielemu osvetleniu vtiahnuť do každej miestnosti domácu a útulnú atmosféru. Intenzita svetla sa dá individuálne nastaviť a prispôsobiť každej situácii vďaka prídavnému stmievaču (nie je súčasťou dodávky). Zvláštnosťou svietidla Liila 1 Medium je, že sa dá použiť ako stropné aj nástenné svietidlo. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny aj do menších miestností. Kolekcia Liila od spoločnosti Nuura Aps pozostáva z niekoľkých rôznych svietidiel na steny a stropy, ktorých svetelný dizajn bol inšpirovaný škandinávskym slnečným svetlom.

Tento unikátny produkt Nuura Liila 1 Medium nástenné svetlo zlatá/biela od spoločnosti so skvelým menom Nuura Aps ľahko môžete získať teraz v ponuke za super peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 279,90 EUR.