Ľanové tienidlo na žiarovku hnedé 35/30/18

Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo na žiarovku hnedé 35/30/18
Značka: QAZQA
49,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento stredne veľký, okrúhly tmavohnedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Vynikajúci tovar môžete získať už dnes tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii tienidlo na lampu. Zaobstarajte si ostatné produkty z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu.

Veľmi jedinečný kus Ľanové tienidlo na žiarovku hnedé 35/30/18 od značky so zárukou kvality QAZQA ľahko nájdete u nás právě v bezva akcii. Práve teraz za skvelú cenu 49,95 EUR.