lightservice.sk

LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm

Tento veľmi žiadaný produkt LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm od dodávateľa kvalitných produktov LED Solution môžete získať tu a teraz práve v zľave. V súčasnosti za skvelú cenu 33,02 EUR.
EAN: 8590849527599
LED Solution Žiarivkové teleso pre LED trubice 150cm

Popis produktu

Toto žiarivkové teleso je určené pre LED trubice T8 s dĺžkou 150cm. Toto svietidlo je cenovo veľmi dostupné, pritom však spĺňa potrebné požiadavky na kvalitu. Žiarivkové trubice boli vyvinuté ako náhrada starších výbojkových svietidiel a hojne sa uchytila tak v priemysle, ako aj v kanceláriách. Dostupnosť LED technológie však tento variant presúva na druhú koľaj. Použitím LED žiariviek je možné dosiahnuť 50% úspory.

Vďaka LED technológii nie je v tomto svietidle potreba štartér. Krytie IP65 im poskytuje odolnosť proti striekajúcej vode a prachotesnosť. Žiarivkové svietidlo je vhodné pre LED trubice 2 x 120cm. Žiarivky nie sú súčasťou.

Svietidlá možno inštalovať za seba.

Pozor, toto teleso je určené pre jednostranne napájané LED trubice. Pokiaľ máte LED žiarivky od iného dodávateľa, odporúčame si zistiť či sú napájané len z jednej strany trubice.

Ďalšie parametre: Pätica G13. Materiál ABS + PC. Rozmery 1 575 x 135 x 100mm. Vstupné napätie AC 230V. . . . . . . . . . . . . . . . .

Ďalšie produkty z kategórie Prachotesné žiarivkové teleso pre LED žiarivky