Lindby Ruota závesné svietidlo v čiernej farbe

Závesné svietidlo Ruota s obrazovkou s kovovými lúčmi Tienidlo závesnej lampy Ruota vyzerá trochu pokrčené. Rovnako ako lúčové koleso je vyrobený... viac informácií »
Lindby Ruota závesné svietidlo v čiernej farbe
Značka: Lindby
40 EUR45 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Ruota s obrazovkou s kovovými lúčmi Tienidlo závesnej lampy Ruota vyzerá trochu pokrčené. Rovnako ako lúčové koleso je vyrobený...

Závesné svietidlo Ruota s obrazovkou s kovovými lúčmi Tienidlo závesnej lampy Ruota vyzerá trochu pokrčené. Rovnako ako lúčové koleso je vyrobený z matného čierneho lakovaného železa a má vlnitý dizajn, čo dodáva žiarovke veľmi zvláštne čaro. V strede tienidla, ktoré visí z čiernej striešky na kábli, je pätica E27, ktorá by mala byť – aby bol vzhľad závesného svietidla Ruota dokonalý – najlepšie vybavená žiarovkou s päticou E27. Na zabezpečenie osvetlenia bez oslnenia je možné použiť matnú alebo opálovú bielu lampu. Pre energeticky efektívne osvetlenie je vhodný LED svetelný zdroj s dlhou životnosťou.

Tento akčný a v zľave tovar Lindby Ruota závesné svietidlo v čiernej farbe od spoločnosti s výborným menom Lindby je možné kúpiť práve tu vo výpredajové akciu! Ceny už od 40 EUR.