Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm svetlošedé nastaviteľné – Blitz II

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma svetlošedými tienidlami vo farbe korenia. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko... viac informácií »
Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm svetlošedé nastaviteľné - Blitz II
Značka: QAZQA
175 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma svetlošedými tienidlami vo farbe korenia. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko...

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma svetlošedými tienidlami vo farbe korenia. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi života. Ideálna lampa, keď svetelný bod nie je napríklad presne na požadovanom mieste nad vašim jedálenským stolom. Táto lampa môže byť nekonečne tvorená dielmi, ktoré je možné zavesiť na šesť miest. Pevné spojovacie diely preto zaisťujú, že požadovaný tvar zostane, akonáhle ho nastavíte do požadovaného tvaru. Ideálne pre miesta, kde svetelný bod nie je presne nad stolom. Prívesok je možné otočiť aj o 350 °. Závesná lampa Blitz II má dve veľké objímky E27 a je dodávaná bez svetelných zdrojov, takže si ich napriek tomu objednajte. Ďalej má výšku 155 cm, priemer tienidiel je 35 cm. S prívesným svetlom Blitz II choďte nadčasovo. Vysoko kvalitný výrobok Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm svetlošedé nastaviteľné – Blitz II zoženiete tiež tu na stránkach v známej kategórii zavesne lampy. Teraz môžete získať výnimočné produkty zo spomínanej kategórie jednoducho online. Vedúci dodávateľ QAZQA predstavuje veľmi kvalitné produkty. Presvedčte sa sami!

Veľmi jedinečný kus Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm svetlošedé nastaviteľné - Blitz II od top značky QAZQA ide získať na našich stránkach teraz výhodne. Teraz za 175 EUR.