Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné taupe – Blitz II

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma hnedo-šedými (tupými) tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať... viac informácií »
Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné taupe - Blitz II
Značka: QAZQA
74,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma hnedo-šedými (tupými) tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať...

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma hnedo-šedými (tupými) tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi života. Ideálna lampa, keď svetelný bod nie je napríklad presne na požadovanom mieste nad vašim jedálenským stolom. Táto lampa môže byť nekonečne tvorená dielmi, ktoré je možné zavesiť na šesť miest. Pevné spojovacie diely preto zaisťujú, že požadovaný tvar zostane, akonáhle ho nastavíte do požadovaného tvaru. Ideálne pre miesta, kde svetelný bod nie je presne nad stolom. Prívesok je možné otočiť aj o 350 °. Závesná lampa Blitz II má dve veľké objímky E27 a je dodávaná bez svetelných zdrojov, takže si ich napriek tomu objednajte. Ďalej má výšku 155 cm, priemer tienidiel je 35 cm. S prívesným svetlom Blitz II choďte nadčasovo. Nový produkt Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 možno získať ľahko na našom webe v sekcii zavesne lampy! Teraz môžete získať obľúbené produkty zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze!

Super tovar Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné taupe - Blitz II od kvalitnej spoločnosti QAZQA získajte u nás právě za priaznivú cenu! Ceny už od 74,95 EUR.