Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné čierne – Blitz II

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma čiernymi tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať s rôznymi... viac informácií »
Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné čierne - Blitz II
Značka: QAZQA
155 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma čiernymi tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať s rôznymi...

Elegantný moderný oceľový prívesok s dvoma čiernymi tienidlami. Vďaka základnému dizajnu je možné závesnú lampu ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi života. Ideálna lampa, keď svetelný bod nie je napríklad presne na požadovanom mieste nad vašim jedálenským stolom. Táto lampa môže byť nekonečne tvorená dielmi, ktoré je možné zavesiť na šesť miest. Pevné spojovacie diely preto zaisťujú, že požadovaný tvar zostane, akonáhle ho nastavíte do požadovaného tvaru. Ideálne pre miesta, kde svetelný bod nie je presne nad stolom. Prívesok je možné otočiť aj o 350 °. Závesná lampa Blitz II má dve veľké objímky E27 a je dodávaná bez svetelných zdrojov, takže si ich napriek tomu objednajte. Ďalej má výšku 155 cm, priemer tienidiel je 35 cm. S prívesným svetlom Blitz II choďte nadčasovo.
Žiadaný produkt máte možnosť zaobstarať pohodlne tu a teraz na našom webe v známej rubrike zavesne lampy! Teraz si môžete zaobstarať nové výrobky v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu. Tento výnimočný výrobca QAZQA vám môže poskytnúť kvalitné produkty Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Unikátny a obľúbený kus Závesné svietidlo oceľové s tienidlom 35 cm nastaviteľné čierne - Blitz II od známeho popredného výrobcu QAZQA môžete dostať aktuálne vo výpredajové akciu. Teraz za akčnú cenu 155 EUR.