Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED s dotykovým stmievačom – Oganda

Podarený výrobok Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED môžete kúpiť práve tu na webe umiestnený v rubrike zavesne... viac informácií »
Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED s dotykovým stmievačom - Oganda
Značka: Trio Leuchten
126,65 EUR
Overiť dostupnosť »
Podarený výrobok Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED môžete kúpiť práve tu na webe umiestnený v rubrike zavesne...

Podarený výrobok Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED môžete kúpiť práve tu na webe umiestnený v rubrike zavesne lampy! Máme pre vás nové kúsky v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu. Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac produktov značky Trio Leuchten. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Hľadáte niečo jedinečné? Potom je táto čierna Oganda určite pre vás. Závesná lampa sa perfektne hodí do vašej kancelárie nad stôl. Má výšku 150 cm a dĺžku 100 cm. Montážna doska má dĺžku 32 cm a šírku 6 cm. Oganda má v zariadení nevymeniteľné LED diódy. Pekný doplnok: lampa má stmievateľnú farbu svetla: od 3 000 k do 6 000 k. Oganda je preto perfektnou lampou na prácu. Túto závesnú lampu môžete stmievať pomocou dotykového stmievača na svietidle, je to veľmi praktické! Doplňte svoj stôl o túto závesnú lampu.

Výnimočný tovar Závesné svietidlo čierne štvorstupňové stmievateľné vrátane LED s dotykovým stmievačom - Oganda od skvelej a známej značky Trio Leuchten zoženiete ešte dnes za výpredajovú cenu. Akčné ceny od 126,65 EUR.