Závesné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej

Závesné svietidlo LED Zoya - moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj svetla a zároveň ako dizajnový objekt,... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej
Značka: Euluna
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED Zoya - moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj svetla a zároveň ako dizajnový objekt,...

Závesné svietidlo LED Zoya – moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj svetla a zároveň ako dizajnový objekt, pretože má tienidlo z kovových pásikov, ktoré sú na jednej strane vybavené diódami LED, ktoré sú na vytvorenie tienidla stočené do špirály a vyžarujú svetlo zvnútra aj zvonka. Závesné svietidlo, ktoré upúta pozornosť aj po vypnutí a vytvára vynikajúce osvetlenie okolia, ako aj skvelú atmosféru po zapnutí svetla. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním na pohodlné ovládanie (zapnutie/vypnutie, plynulé stmievanie a stmievanie v krokoch: 100 %, 80 %, 60 %, 40 %, 20 %, 10 %). Unikátny a obľúbený produkt Závesné LED svietidlo Zoya môžete zaobstarať jednoducho na stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz získate podobné kusy z tejto rubriky za výpredajovú cenu.

Exkluzívny výrobok Závesné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej od značky s dlhou tradíciou Euluna je možné kúpiť v našej aktuálnej ponuke za úžasnú cenu. Teraz za akčnú cenu 489,90 EUR.