Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna

Závesné svietidlo LED Ralph v čiernej farbe s tromi svetelnými kruhmi Závesné svietidlo LED Ralph je dokonalým spoločníkom pre módne osvetlenie... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Ralph
Značka: Globo
160 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo LED Ralph v čiernej farbe s tromi svetelnými kruhmi Závesné svietidlo LED Ralph je dokonalým spoločníkom pre módne osvetlenie...

Závesné svietidlo LED Ralph v čiernej farbe s tromi svetelnými kruhmi Závesné svietidlo LED Ralph je dokonalým spoločníkom pre módne osvetlenie interiéru. Jeho tienidlo je vyrobené zo železa a plastu a pozostáva z troch svetelných kruhov rôznych veľkostí, ktoré sú namontované na sebe. Moderný dizajn svietidla vhodne dopĺňa jeho jednoduchá čierna farba. Závesné svietidlo LED Ralph možno plynule stmievať pomocou každodenného nástenného vypínača a má praktickú pamäťovú funkciu, pomocou ktorej možno pri ďalšom zapnutí svietidla vyvolať predtým použité nastavenie. Ak teda hľadáte moderné a pútavé závesné svietidlo, ktoré má aj funkčné vlastnosti, Ralph vás nesklame.
Tento kvalitný tovar možno nakúpiť bez ťažkostí na našom webe v sekcii závesné svietidlá. Pripravili sme pre vás iné produkty z tejto obľúbenej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Výrobca Globo má v stále ponuke vynikajúci tovar Urobte radosť sami sebe. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky viac skvelého tovaru od výrobcu Globo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný tovar Závesné LED svietidlo Ralph, 3-plameňové, čierna originál od výrobcu Globo dostanete online v zľave! Teraz možno objednať len za 160 EUR.