Závesné LED svietidlo Idana, stmievateľné

Moderne dizajnované závesné LED svetlo Idana s jedinečným svetelným efektom Závesné LED svetlo Idana sa postará o nadšenie v obytnom priestore,... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Idana
Značka: Wofi
320 EUR420 EUR Zľava -23%
Overiť dostupnosť »
Moderne dizajnované závesné LED svetlo Idana s jedinečným svetelným efektom Závesné LED svetlo Idana sa postará o nadšenie v obytnom priestore,...

Moderne dizajnované závesné LED svetlo Idana s jedinečným svetelným efektom Závesné LED svetlo Idana sa postará o nadšenie v obytnom priestore, pretože jeho nezvyčajný dizajn má jedinečný účinok. Povrch oboch vzájomne sa obopínajúcich kovových prvkov je pochrómovaný, vďaka čomu pôsobí svietidlo nie len moderne, ale aj veľmi elegantne aj luxusne. LED sú pritom rozložené po celej dĺžke oboch svetelných prvkov a sú uzavreté plastovým difúzorom. Preto žiari svetlo mimoriadne rovnomerne a neoslepujúco a osvetľuje priestor úžasným spôsobom. Ak je to potrebné, môžete použiť nástenný stmievač (nie je súčasťou) na zníženie jasu. Svetlo, ktoré je na stropnom baldachýne upevnené dvomi decentnými oceľovými lanami, sa ideálne hodí na osvetlenie plochy stola. Tento kvalitný tovar Závesné LED svietidlo Idana, stmievateľné dostanete bez problémov na webe v populárnej rubrike závesné svietidlá. Zaobstarajte si unikátne produkty z tejto sekcie za outletovú cenu. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od značky Wofi. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Závesné LED svietidlo Idana, stmievateľné od výrobcu s dlhou históriou Wofi ľahko zoženiete momentálne na webe za akčnú cenu. Na zohnanie práve v akcii za 320 EUR.