Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 34W taupe

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 34W taupe
Značka: Hufnagel
1 090 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,...

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar, pretože toto okrúhle LED svetlo má vo vnútri voľný priestor, cez ktorý divák vidí kruhový stropný kryt a tri kyvadlové oceľové káble. tienidlo na lampu od spoločnosti Donut je vyrobené z chintzu a na spodnej strane je pokryté polykarbonátovým krytom v bielej farbe. LED diódy za ním sú trvale nainštalované a bez oslnenia svietia svetlom do miestnosti a poskytujú nepriamu zložku svetla vo výške 10 percent. Jas je možné regulovať individuálne pomocou stmievača s fázovým rezom. LED závesné svietidlo Donut je zavesené na troch oceľových kábloch, ktoré sa dajú počas montáže jednotlivo skrátiť. Donut je moderné svietidlo pre obývacie izby s rôznymi štýlmi vybavenia. Vyrobené v Nemecku.
Tento neodolateľný tovar Závesné LED svietidlo Donut máte možnosť zohnať v pohode na stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz nájdete ďalšie výrobky v spomínanej kategórii jednoducho online!

Najpredávanejší tovar Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 34W taupe od populárneho výrobcu Hufnagel nájdete v aktuálnej ponuke za priaznivú cenu! Na našich stránkach za 1 090 EUR.