Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 22W taupe

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 22W taupe
Značka: Hufnagel
780 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,...

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar, pretože toto okrúhle LED svetlo má vo vnútri voľný priestor, cez ktorý divák vidí kruhový stropný kryt a tri kyvadlové oceľové káble. tienidlo na lampu od spoločnosti Donut je vyrobené z chintzu a na spodnej strane je pokryté polykarbonátovým krytom v bielej farbe. LED diódy za ním sú trvale nainštalované a bez oslnenia svietia svetlom do miestnosti a poskytujú nepriamu zložku svetla vo výške 10 percent. Jas je možné regulovať individuálne pomocou stmievača s fázovým rezom. LED závesné svietidlo Donut je zavesené na troch oceľových kábloch, ktoré sa dajú počas montáže jednotlivo skrátiť. Donut je moderné svietidlo pre obývacie izby s rôznymi štýlmi vybavenia. Vyrobené v Nemecku. Kvalitný a obľúbený produkt Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 22W taupe možno zaobstarať ľahko na našom webe v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Pozrite sa na ďalšie produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii.

Tento žiadaný výrobok Závesné LED svietidlo Donut stmievateľné 22W taupe od kvalitného výrobcu Hufnagel máte možnosť nakúpiť dnes za super peniaze. Teraz nakúpite za 780 EUR.