Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, rovné

Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne - štvorplamenné, v rade Štruktúrované závesné svetlo LED so štyrmi žiarovkami Clyde,... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Clyde
Značka: Nordlux
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne - štvorplamenné, v rade Štruktúrované závesné svetlo LED so štyrmi žiarovkami Clyde,...

Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne – štvorplamenné, v rade Štruktúrované závesné svetlo LED so štyrmi žiarovkami Clyde, jasne štruktúrované a v neutrálnej čiernej farbe, harmonizuje s takmer všetkými farbami interiéru a je možné ho integrovať do mnohých životných štýlov. Teplé biele svetlo smeruje nadol od hláv umiestnených vedľa seba a zaisťuje tak efektívne priame osvetlenie, napríklad nad jedálenským stolom. Do závesného svietidla Clyde je integrovaná funkcia trojstupňového stmievania, ktorú je možné ovládať pomocou bežného nástenného vypínača. Jas je možné znížiť zo 100% (prepínač 1 x) na 50% (prepínač 2 x) alebo až na 25% (prepínač 3 x). Tento akčný produkt Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, rovné máte možnosť kúpiť pohodlne tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá! Vyberte si úplne nové výrobky v spomínanej kategórii za rozumné peniaze! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé produkty značky Nordlux. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, rovné od známej spoločnosti Nordlux pohodlne dostanete tady naozaj výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 189,90 EUR.