Závesné LED svietidlo Cluster, 7-plameňové

Tento veľmi žiadaný tovar Závesné LED svietidlo Cluster, 7-plameňové môžete zaobstarať práve tu na našich stránkach v populárnej kateogrii... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Cluster
Tento veľmi žiadaný tovar Závesné LED svietidlo Cluster, 7-plameňové môžete zaobstarať práve tu na našich stránkach v populárnej kateogrii...

Tento veľmi žiadaný tovar Závesné LED svietidlo Cluster, 7-plameňové môžete zaobstarať práve tu na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Teraz si môžete vybrať podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Predná značka Searchlight predáva špičkové výrobky Pozrite so sami. Sedem žiarovkové LED závesné svietidlo Cluster s dvojitými sklenenými tienidlami Táto závesná lampa sa ukazuje ako zväzok svetla, ktorý na jednej strane vyniká optickou prítomnosťou prostredníctvom dekoratívneho dvojtieňového vzhľadu a na druhej strane veľmi atmosférickým svetelným obrazom, s ktorým je možné pohodlne navrhnúť každý obývací priestor. Sedem samostatných svetiel visí zviazaných dole z chrómovej stropnej konzoly. Vonkajšie tienidlo na lampu pozostáva z čírej sklenenej gule, ktorej vnútro je vybavené menšou bielou matnou sklenenou guľou a zdrojom bielej teplej bielej LED. Výšku zavesenia je možné meniť iba počas montáže.

Tento neodolateľný produkt Závesné LED svietidlo Cluster, 7-plameňové od obľúbenej značky Searchlight jednoducho môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu. Teraz za 540 EUR.