Závesné LED svietidlo Artemide Nur Gloss Mini

LED závesné svietidlo Nur Gloss Mini: klasika s novým leskom Žiari elegantnou a lesklou čiernou farbou – klasika z dielne Artemide vás presvedčí... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Artemide Nur Gloss Mini
Značka: Artemide
699,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED závesné svietidlo Nur Gloss Mini: klasika s novým leskom Žiari elegantnou a lesklou čiernou farbou – klasika z dielne Artemide vás presvedčí...

LED závesné svietidlo Nur Gloss Mini: klasika s novým leskom Žiari elegantnou a lesklou čiernou farbou – klasika z dielne Artemide vás presvedčí tienidlom s kvalitnou politúrou s vysokým leskom. Dizajn zakladateľa Ernesta Gismondiho je jednoduchý, nadčasový, avšak vybavený modernými technológiami. Stmievateľné svietidlo nad jedálenský stôl vyžaruje väčšinu svojho svetla nadol a zaisťuje tak optimálne osvetlenie stola. Zároveň poskytuje horné, nepriame svetlo príjemné osvetlenie miestnosti a vytvára jedinečnú atmosféru. To všetko umožňuje vysoko účinná LED žiarovka vnútri svietidla, ktorá poskytuje mäkké a zároveň teplé biele svetlo. Model Nur Gloss Mini sa dá vďaka funkcii push stlmiť samostatným vypínačom. Na takéto používanie je ale potrebný 5-žilový spojovací kábel. Nadčasový dizajn je charakterizovaný štýlovým, kupolovým tienidlom s modernou politúrou s vysokým leskom. Spolu s tenkým zavesením vytvára dizajn presvedčivý celkový obraz a nie je žiadnym prekvapením, že sa toto závesné svietidlo teší veľkej obľube. Dá sa skvele použiť ako osvetlenie stolov v hoteloch, reštauráciách či v domácej jedálni. Ernesto Gismondi, zakladateľ skupiny Artemide a zodpovedný dizajnér série Nur navrhuje a vytvára svetelné riešenia od začiatku 60. rokov minulého storočia. Za sériu svietidiel Nur získal Gismondi v roku 2004 ocenenie Red Dot Design.
Tento lacný produkt Závesné LED svietidlo Artemide ide zohnať okrem iného na našom webe v známej rubrike závesné svietidlá. Získajte ešte ostatné produkty z našej rubriky za skvelú cenu! Máme toho viac, u nás totiž nájdete viac skvelých kúskov od dodávateľa Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Podarený produkt Závesné LED svietidlo Artemide Nur Gloss Mini od kvalitnej spoločnosti Artemide ľahko môžete nájsť práve teraz v našej ponuke až neuveriteľne lacno! Teraz za 699,90 EUR.