Závesné LED Donut stmievateľné 34 W melanž

Neodolateľný výrobok Závesné LED Donut stmievateľné máte možnosť zohnať ľahko na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá.... viac informácií »
Závesné LED Donut stmievateľné 34 W melanž
Značka: Hufnagel
879,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný výrobok Závesné LED Donut stmievateľné máte možnosť zohnať ľahko na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá....

Neodolateľný výrobok Závesné LED Donut stmievateľné máte možnosť zohnať ľahko na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Zaobstarajte si ešte ďalšie produkty z našej rubriky za super peniaze! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás v ponuke nájdete ďalšie preverené kúsky od značky Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Hufnagel pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedny produkty Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar, pretože toto okrúhle LED svetlo má vo vnútri voľný priestor, cez ktorý divák vidí kruhový stropný kryt a tri kyvadlové oceľové káble. tienidlo na lampu od spoločnosti Donut je vyrobené z chintzu a na spodnej strane je pokryté polykarbonátovým krytom v bielej farbe. LED diódy za ním sú trvale nainštalované a bez oslnenia svietia svetlom do miestnosti a poskytujú nepriamu zložku svetla vo výške 10 percent. Jas je možné regulovať individuálne pomocou stmievača s fázovým rezom. LED závesné svietidlo Donut je zavesené na troch oceľových kábloch, ktoré sa dajú počas montáže jednotlivo skrátiť. Donut je moderné svietidlo pre obývacie izby s rôznymi štýlmi vybavenia. Vyrobené v Nemecku.

Akčný produkt Závesné LED Donut stmievateľné 34 W melanž od poprednej spoločnosti Hufnagel získate u nás teraz za priaznivú cenu. Teraz len za 879,90 EUR.