Závesné LED Donut stmievateľné 22 W melanž

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,... viac informácií »
Závesné LED Donut stmievateľné 22 W melanž
Značka: Hufnagel
780 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar,...

Výnimočné závesné LED svietidlo Donut, stmievateľné pomocou stmievača odtokovej hrany Názov tohto závesného svetla Donut už naznačuje tvar, pretože toto okrúhle LED svetlo má vo vnútri voľný priestor, cez ktorý divák vidí kruhový stropný kryt a tri kyvadlové oceľové káble. tienidlo na lampu od spoločnosti Donut je vyrobené z chintzu a na spodnej strane je pokryté polykarbonátovým krytom v bielej farbe. LED diódy za ním sú trvale nainštalované a bez oslnenia svietia svetlom do miestnosti a poskytujú nepriamu zložku svetla vo výške 10 percent. Jas je možné regulovať individuálne pomocou stmievača s fázovým rezom. LED závesné svietidlo Donut je zavesené na troch oceľových kábloch, ktoré sa dajú počas montáže jednotlivo skrátiť. Donut je moderné svietidlo pre obývacie izby s rôznymi štýlmi vybavenia. Vyrobené v Nemecku. Kvalitný produkt môžete nájsť priamo tu na webe v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete získať akčné produkty v spomínanej rubrike za výhodnú cenu. Obľúbená značka zákazníkov Hufnagel pre svojich zákazníkov predáva kvalitné produkty.

Tento skvelý tovar Závesné LED Donut stmievateľné 22 W melanž s osvedčenou značkou Hufnagel je možné ľahko získať práve za výpredajovú cenu! Teraz len za 780 EUR.