Priemyselná závesná lampa čierna so zlatom 50 cm – Magna Eglip

Závesné svietidlo Magna Eglip je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná... viac informácií »
Priemyselná závesná lampa čierna so zlatom 50 cm - Magna Eglip
Značka: QAZQA
94 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Magna Eglip je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná...

Závesné svietidlo Magna Eglip je jedným z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do tvrdého a priemyselného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná lampa Magna Eglip. Táto lampa má nielen krásny dizajn zvonka, ale aj zvnútra. Zlatá farba dáva fantastický efekt. Zapnite svetlo a váš domov bude obklopený krásnou zlatou žiarou! Svietidlo je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Takto môžete vo svojom dome navodiť presne tú pravú atmosféru! Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 40 Watt). Táto závesná lampa má priemer 50 cm a výšku 213 cm. Počas inštalácie môžete túto lampu skrátiť na požadovanú výšku. Rozhodnite sa pre atmosféru a vyberte si závesnú lampu Magna Eglip! Absolútne miloval Magnu? Super! Táto závesná lampa je dostupná aj ako podlahová lampa, stropná lampa alebo stolová lampa.

Tento veľmi obľúbený produkt Priemyselná závesná lampa čierna so zlatom 50 cm - Magna Eglip od známej značky QAZQA môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach teraz v zľave! Práve teraz za cenu 94 EUR.