Závesná lampa Vibrant Ø 12 cm červená

Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové... viac informácií »
Závesná lampa Vibrant Ø 12 cm červená
Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové...

Závesná lampa Vibrujúca v tvare zvončeka Malá prívesná lampa Vibrant presvedčí svojím tvarom zvončeka alebo slzy a lesklou farbou. Hliníkové tienidlo na lampu je zvonka zafarbené a má krásny lesk. Vnútro je natreté bielou farbou, aby sa svetlo zo žiarovky E14 perfektne odrážalo a tým zosilňovalo žiaru. Ako malé závesné svietidlo je Vibrant ideálne na cielené osvetlenie stolov alebo pultov. Štýlové závesné svietidlo navodzuje príjemnú atmosféru aj ako doplnkové svetlo, napríklad nad komodu alebo malý príručný stolík.
Tento výnimočný výrobok Závesná lampa Vibrant Ø je dostupný bez ťažkostí tu na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Teraz získate ďalšie výrobky z tejto kateógrie za výhodnú cenu!

Unikátny a žiadaný kus Závesná lampa Vibrant Ø 12 cm červená od spoločnosti s popredným postavením na trhu Searchlight k dostaniu na našich stránkach v zľave! Na našich stránkach za 75 EUR.