Závesná lampa Tokyo E14 Ø 75 cm 8-plameňová

Závesná lampa Tokyo s piatimi lampami v klasicky elegantnom dizajne Závesné svetlo v Tokiu zaujme elegantným dizajnom, ktorý je možné integrovať do... viac informácií »
Závesná lampa Tokyo E14 Ø 75 cm 8-plameňová
Závesná lampa Tokyo s piatimi lampami v klasicky elegantnom dizajne Závesné svetlo v Tokiu zaujme elegantným dizajnom, ktorý je možné integrovať do...

Závesná lampa Tokyo s piatimi lampami v klasicky elegantnom dizajne Závesné svetlo v Tokiu zaujme elegantným dizajnom, ktorý je možné integrovať do mnohých moderných štýlov vybavenia. Nastaviteľná tyč, ktorá slúži ako zavesenie, je nastaviteľná a umožňuje variabilnú výšku zavesenia. Celý kovový rám má lesklý chrómovaný povrch. Stredový okrúhly prvok drží päť zakrivených vzpier vybiehajúcich von, na každom konci je umiestnená polkruhová sklenená clona, ktorá je dole otvorená. Materiál je fúkaný a potom leptaný, čo mu dodáva rovnomerne matné a lomové vlastnosti. Priame osvetlenie sa dosahuje smerom dole, zatiaľ čo svetlo vyžarované zboku a nahor cez sklo sa používa na základné osvetlenie. Veľmi obľúbený produkt Závesná lampa Tokyo E14 Ø 75 cm 8-plameňová dá sa zaobstarať bez problémov tu na našom webe v populárnej kateogrii závesné svietidlá! Zaobstarajte si zľavnené produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu. To nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež viac výrobkov od výrobcu Ideallux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Ideallux predáva vynikajúce výrobky. Pozrite so sami.

Tento obľúbený tovar Závesná lampa Tokyo E14 Ø 75 cm 8-plameňová od dodávateľa s dlhou históriou Ideallux jednoducho môžete získať u nás teraz za úplne najnižšiu cenu! Akčná cena od 300 EUR.