Závesná lampa Nodi Bianco Ø 80 cm

Závesné svietidlo Nodi Bianco - flexibilné možnosti dizajnu vďaka otočným spojovacím prvkom Závesné svietidlo Nodi Bianco je flexibilný a zároveň... viac informácií »
Závesná lampa Nodi Bianco Ø 80 cm
Značka: Ideallux
460 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Nodi Bianco - flexibilné možnosti dizajnu vďaka otočným spojovacím prvkom Závesné svietidlo Nodi Bianco je flexibilný a zároveň...

Závesné svietidlo Nodi Bianco – flexibilné možnosti dizajnu vďaka otočným spojovacím prvkom Závesné svietidlo Nodi Bianco je flexibilný a zároveň ušľachtilý spoločník pre domácnosť. Vďaka chrómovej povrchovej úprave rámu alebo spojovacích prvkov svieti lampa aj po vypnutí a okamžite vyzerá kvalitne. Gule sú vyrobené z fúkaného skla. Konečným procesom leptania je povrch matný a drsný. Vo vnútri je pätica E14, ktorej svetlo vystupuje jemne a bez oslnenia. Teplé svetlo je distribuované po celej miestnosti v dôsledku rozdielnej orientácie gulí. Špeciálna vec: spojovacie prvky sa dajú ľubovoľne otáčať, aby neexistovali žiadne obmedzenia týkajúce sa vyrovnania guličiek. Týmto spôsobom môže osvetlenie prebiehať cielene a úplne sa prispôsobiť osobným požiadavkám. – Výškovo nastaviteľné počas montáže
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť nájsť bez problémov na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie v zľave! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme aj v ponuke viac produktov od výrobcu Ideallux. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Závesná lampa Nodi Bianco Ø 80 cm od značky s dlhou históriou Ideallux získate v aktuálnej ponuke za super peniaze! Práve teraz za 460 EUR.