Závesná lampa Maroc z ocele, čierna

Výnimočne navrhnuté závesné svietidlo Maroc s filigránovým vzorom otvoru Cibuľové tienidlo na lampu závesného svetla Maroc poskytuje obzvlášť... viac informácií »
Závesná lampa Maroc z ocele
Značka: Aluminor
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočne navrhnuté závesné svietidlo Maroc s filigránovým vzorom otvoru Cibuľové tienidlo na lampu závesného svetla Maroc poskytuje obzvlášť...

Výnimočne navrhnuté závesné svietidlo Maroc s filigránovým vzorom otvoru Cibuľové tienidlo na lampu závesného svetla Maroc poskytuje obzvlášť skvelé svetelné okamihy. Vďaka krásnemu vzoru otvorov je lampa rovnako pôsobivá pri zapnutí aj vypnutí. Ak svetlo zvnútra svieti proti umelecky navrhnutému kovu, je viditeľná romantická súhra svetla a tieňa. Vzrušujúci dizajn dopĺňa elegantná matná čierna povrchová úprava. Pretože svetelný zdroj je dobre viditeľný cez otvorené tienidlo na lampu , je vhodné zvoliť svetelný zdroj s vláknovým vzhľadom (pozri príslušenstvo). Exkluzívny produkt Závesná lampa Maroc z ocele, dá sa zaobstarať okrem iného na našom webe v sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť výnimočné výrobky v spomínanej sekcii v zľave. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Mrknite na viac skvelého tovaru od značky Aluminor. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Závesná lampa Maroc z ocele, čierna od značky Aluminor ide zaobstarať tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Teraz v akcii 74,90 EUR.