Závesná lampa Loop s bielym chincovým tienidlom

Závesné svietidlo Loop s tienidlo na lampu vyrobené z bielej chintzovej látky Závesné svietidlo Loop podčiarkuje moderný štýl bývania. Je veľmi... viac informácií »
Závesná lampa Loop s bielym chincovým tienidlom
Značka: Hufnagel
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Loop s tienidlo na lampu vyrobené z bielej chintzovej látky Závesné svietidlo Loop podčiarkuje moderný štýl bývania. Je veľmi...

Závesné svietidlo Loop s tienidlo na lampu vyrobené z bielej chintzovej látky Závesné svietidlo Loop podčiarkuje moderný štýl bývania. Je veľmi vhodný do obývacej časti alebo nad jedálenský stôl. Záves je vyrobený z kovu s matným niklovým vzhľadom, tienidlo na lampu z bielej chintzovej látky. Biela farba žiarovky vnáša do bytu jas, osvetlenie od spoločnosti Loop vytvára útulnú atmosféru. Smyčka potrebuje zdroj svetla s päticou E27. K dispozícii sú rôzne žiarovky s päticou E27, vrátane energeticky úsporných žiaroviek, ktoré sľubujú nízku spotrebu. Svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku! Tento vynikajúci kus Závesná lampa Loop s bielym chincovým tienidlom je k dispozícii bez ťažkostí tu na našich stránkach v známej rubrike závesné svietidlá. Pozrite sa na unikátne produkty z tejto kateógrie jednoducho online. Významný výrobca Hufnagel vám predstavuje kvalitné výrobky. Ale to nie je všetko, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie produkty od výrobcu Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Akčný produkt Závesná lampa Loop s bielym chincovým tienidlom od renomovaného dodávateľa Hufnagel možno získať práve teraz u nás za akčnú cenu! Ceny od 180 EUR.