Závesná lampa Edana do exteriéru

Grafitová sivá závesná lampa Edana do exteriéru Na prvý pohľad Edana pripomína lampáše, ktoré slúžili pred stáročiami ako hlavné osvetlenie.... viac informácií »
Závesná lampa Edana do exteriéru
Značka: Lindby
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Grafitová sivá závesná lampa Edana do exteriéru Na prvý pohľad Edana pripomína lampáše, ktoré slúžili pred stáročiami ako hlavné osvetlenie....

Grafitová sivá závesná lampa Edana do exteriéru Na prvý pohľad Edana pripomína lampáše, ktoré slúžili pred stáročiami ako hlavné osvetlenie. Pohľad na závesnú lampu vyvolá nostalgické pocity a Edana je teda vhodná aj k historickým budovám. Povrch je ozdobený nadčasovou grafitovou sivou farbou a Edana slúži ako závesná exteriérová lampa, ktorá má objímku E27. Preto je možné použiť nielen staré známe žiarovky alebo halogénové žiarovky, ale ten, kto chce, môže použiť aj žiarovky LED, ktoré spotrebujú iba zlomok energie a sú skonštruované tak, že sa veľmi podobajú na klasickú žiarovku.
Vysoko kvalitný produkt Závesná lampa Edana do ide zohnať ešte tu u nás v známej kategórii vonkajšie závesné svietidlá! Vyhľadajte si zľavnené produkty zo spomínanej kategórie v akcii. U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od výrobcu Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Lindby dlhodobo vyrába top sortiment Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Tento akčný kus Závesná lampa Edana do exteriéru od známej kvalitnej značky Lindby jednoducho nájdete práve dnes za super cenu. V akcii za 69,90 EUR.