Závesná lampa Diversity v šafránovej žltej

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho... viac informácií »
Závesná lampa Diversity v šafránovej žltej
Značka: Deko-Light
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho...

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho tienidlo má tvar kužeľa otvoreného v spodnej časti, ktorý je z vnútornej strany lakovaný bielou farbou pre efektívne vyžarovanie svetla. Ako držiak slúži stuha, ktorá svojou farbou kontrastujúcou s povrchom tienidla tiež prispieva k charakteristickému vzhľadu závesného svietidla Diversity. Závesné svietidlo možno ideálne rozmiestniť do skupiny s niekoľkými exemplármi v rôznych farbách, čo obohatí dizajn miestnosti ako kreatívny prvok. Tento zľavnený produkt ide kúpiť bez ťažkostí na našom webe umiestnený v kategórii závesné svietidlá! Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto rubriky za outletovú cenu.

Kvalitný a obľúbený produkt Závesná lampa Diversity v šafránovej žltej s osvedčenou značkou Deko-Light môžete dostať zde teraz za super cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 59,90 EUR.