Závesná lampa Diversity v rubínovo-červenej

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho... viac informácií »
Závesná lampa Diversity v rubínovo-červenej
Značka: Deko-Light
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho...

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho tienidlo má tvar kužeľa otvoreného v spodnej časti, ktorý je z vnútornej strany lakovaný bielou farbou pre efektívne vyžarovanie svetla. Ako držiak slúži stuha, ktorá svojou farbou kontrastujúcou s povrchom tienidla tiež prispieva k charakteristickému vzhľadu závesného svietidla Diversity. Závesné svietidlo možno ideálne rozmiestniť do skupiny s niekoľkými exemplármi v rôznych farbách, čo obohatí dizajn miestnosti ako kreatívny prvok. Kvalitný a žiadaný tovar Závesná lampa Diversity v zoženiete ľahko tu na našom webe v kategórii závesné svietidlá! Pripravili sme úplne nové produkty zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od značky Deko-Light. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Super kus Závesná lampa Diversity v rubínovo-červenej od skvelého výrobcu Deko-Light môžete pohodlne kúpiť tu teraz práve za úžasnú cenu. Teraz za akčnú cenu 59,90 EUR.