Závesná lampa Diversity v kobaltovej modrej

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho... viac informácií »
Závesná lampa Diversity v kobaltovej modrej
Značka: Deko-Light
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho...

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho tienidlo má tvar kužeľa otvoreného v spodnej časti, ktorý je z vnútornej strany lakovaný bielou farbou pre efektívne vyžarovanie svetla. Ako držiak slúži stuha, ktorá svojou farbou kontrastujúcou s povrchom tienidla tiež prispieva k charakteristickému vzhľadu závesného svietidla Diversity. Závesné svietidlo možno ideálne rozmiestniť do skupiny s niekoľkými exemplármi v rôznych farbách, čo obohatí dizajn miestnosti ako kreatívny prvok.
Tento dizajnový tovar Závesná lampa Diversity v kobaltovej modrej máte možnosť nakúpiť jednoducho na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá. Vyhľadajte si akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie na pár kliknutí. Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalšie skvelé produkty od výrobcu Deko-Light. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Deko-Light pre svojich zákazníkov predáva špičkový sortiment

Akčný a v zľave výrobok Závesná lampa Diversity v kobaltovej modrej od značky Deko-Light pohodlne zaobstaráte teraz v ponuke naozaj lacno! Teraz môžete získať za skvelú cenu 59,90 EUR.