Závesná lampa Diversity v čadičovo sivej

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho... viac informácií »
Závesná lampa Diversity v čadičovo sivej
Značka: Deko-Light
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho...

Rozmanitosť závesné svietidlo v tvare kužeľa s farebne kontrastnou stuhou Závesné svietidlo Diversity s jednou žiarovkou je svieže a moderné. Jeho tienidlo má tvar kužeľa otvoreného v spodnej časti, ktorý je z vnútornej strany lakovaný bielou farbou pre efektívne vyžarovanie svetla. Ako držiak slúži stuha, ktorá svojou farbou kontrastujúcou s povrchom tienidla tiež prispieva k charakteristickému vzhľadu závesného svietidla Diversity. Závesné svietidlo možno ideálne rozmiestniť do skupiny s niekoľkými exemplármi v rôznych farbách, čo obohatí dizajn miestnosti ako kreatívny prvok.
Dizajnový tovar ide zohnať práve tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá. Máme pre vás akčné produkty z našej rubriky za akčnú cenu! Obľúbený dodávateľ Deko-Light dodáva svojim zákazníkom špičkové výrobky.

Obľúbený a akčný kus Závesná lampa Diversity v čadičovo sivej od našej známej značky Deko-Light je možné získať teraz v ponuke za výborné peniaze. Teraz za akčnú cenu 59,90 EUR.