Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské

Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou... viac informácií »
Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské
Značka: Molto Luce
230 EUR
Overiť dostupnosť »
Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou...

Corpa Iris S Volare – dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou 2-fázového koľajnicového systému Volare. Závesné svietidlo je vybavené adaptérom na montáž do koľajnice a tvorí harmonický koncept osvetlenia najmä v kombinácii s inými vzorkami. Môže sa používať v súkromných aj komerčných priestoroch, napríklad nad stolmi a pultmi. Štíhle telo z hliníka je čierne, rovnako ako kábel. Okrem toho je tu cibuľovité tienidlo z fúkaného skla, ktoré má atraktívny odtieň. Svetlo vychádza priamo nadol a dekoratívne sa láme a odráža vďaka povahe skla. Tento žiadaný produkt Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské možno zohnať teraz na stránkach v sekcii koľajnicové svetelné systémy! Teraz môžete kúpiť ešte podobné produkty v spomínanej rubrike v akcii!

Super produkt Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/šampanské od kvalitnej spoločnosti Molto Luce môžete získať u nás teraz za skvelú cenu! Teraz nakúpite za 230 EUR.