Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/ružová

Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou... viac informácií »
Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/ružová
Corpa Iris S Volare - dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou...

Corpa Iris S Volare – dekoratívne závesné svietidlo pre 2-okruhový koľajnicový systém Volare Corpa Iris Volare umožňuje priame osvetlenie pomocou 2-fázového koľajnicového systému Volare. Závesné svietidlo je vybavené adaptérom na montáž do koľajnice a tvorí harmonický koncept osvetlenia najmä v kombinácii s inými vzorkami. Môže sa používať v súkromných aj komerčných priestoroch, napríklad nad stolmi a pultmi. Štíhle telo z hliníka je rovnako ako kábel čierne. Okrem toho je tu cibuľovité tienidlo z fúkaného skla, ktoré má atraktívny odtieň. Svetlo vychádza priamo nadol a dekoratívne sa láme a odráža vďaka povahe skla.
Často vyhľadávaný tovar ide získať okrem iného tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii koľajnicové svetelné systémy! Teraz získate ostatné výrobky z tejto známej kategórie za internetové ceny! Nebojte sa, máme toho viac, máme aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od výrobcu Molto Luce. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave tovar Závesná lampa Corpa+Iris S Volare čierna/ružová značky Molto Luce je k dispozícii na našich stránkach teraz za parádnu cenu. Teraz zaobstaráte len za 230 EUR.