Závesná lampa Corpa+Bass Volare čierna/šampanské

Závesné svietidlo Corpa Bass Volare pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Corpa Bass Volare je dekoratívnym komponentom pre... viac informácií »
Závesná lampa Corpa+Bass Volare čierna/šampanské
Závesné svietidlo Corpa Bass Volare pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Corpa Bass Volare je dekoratívnym komponentom pre...

Závesné svietidlo Corpa Bass Volare pre 2-fázový koľajnicový systém Volare Závesné svietidlo Corpa Bass Volare je dekoratívnym komponentom pre dvojfázový koľajnicový systém Volare a je vybavené zodpovedajúcim koľajnicovým adaptérom. Pozostáva z valcovitého čierneho hliníkového tela, ktoré je obklopené tienidlom z fúkaného skla. Tá má na dne tvar lievika a je priehľadná. Svetlo vyžaruje priamo nadol, vďaka čomu je Corpa Bass ideálna na priame osvetlenie stolov alebo pultov.
Zľavnený kus máte možnosť kúpiť bez problémov tu u nás v známej kategórii koľajnicové svetelné systémy. Teraz kúpite iné produkty zo spomínanej rubriky za rozumné peniaze.

Akčný produkt Závesná lampa Corpa+Bass Volare čierna/šampanské od populárnej značky Molto Luce ľahko získate zde teraz za parádnu cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 230 EUR.