Závesná lampa Cavalliere, zlatá, Ø 22 cm

Závesné svietidlo Cavalliere v zlatej farbe - so žiarivým, krásnym svetelným efektom tienidlo na lampu závesného svietidla Cavalliere je vyrobené... viac informácií »
Závesná lampa Cavalliere
Značka: Holländer
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Cavalliere v zlatej farbe - so žiarivým, krásnym svetelným efektom tienidlo na lampu závesného svietidla Cavalliere je vyrobené...

Závesné svietidlo Cavalliere v zlatej farbe – so žiarivým, krásnym svetelným efektom tienidlo na lampu závesného svietidla Cavalliere je vyrobené výlučne zo železa: Na jednej strane zaujme krásnym tvarom a na druhej strane atmosférickým svetelným efektom, ktorý je vytvorený skutočnosťou, že svetlo z použitej žiarovky je nielen emitované smerom nadol, ale aj všade naokolo početnými drobnými, ktoré Perforácie unikajú. Závesné svietidlo, ktoré je rovnako estetické ako hlavné osvetlenie, aj ako zdroj svetla nad stolom.
Zľavnený výrobok Závesná lampa Cavalliere, zlatá, Ø 22 cm zoženiete bez problémov na našich stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Získajte akčné kúsky z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí. Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Samozrejme, máme v ponuke viac tovaru značky Holländer. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Závesná lampa Cavalliere, zlatá, Ø 22 cm pochádzajúce od značky Holländer môžete zohnať u nás právě za najnižšiu cenu! Aktuálne za 249,90 EUR.