Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 40 cm sivá

Kvalitný a lacný produkt je dostupný ešte u nás v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z tejto... viac informácií »
Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 40 cm sivá
Kvalitný a lacný produkt je dostupný ešte u nás v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z tejto...

Kvalitný a lacný produkt je dostupný ešte u nás v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky vo výhodnej akcii. Elegantné závesné svietidlo Aura s útulným svetelným efektom Závesná lampa Aura sa dá veľmi dobre použiť na osvetlenie stola. Veľká časť svetla uniká smerom hore a dole, pretože textilný tieň vyrobený zo zamatu je nepriehľadný, a preto umožňuje úniku malého množstva svetla všade naokolo. Na vnútornej strane tienidla je navyše zlatý povrch, ktorý vytvára nádherné odlesky teplého svetla. To zaisťuje, že svetelný efekt je vnímaný ako obzvlášť útulný. Aura je skutočným pútačom pozornosti v obývacej a jedálenskej časti.

Tento akčný výrobok Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 40 cm sivá od nášho popredného výrobcu FISCHER & HONSEL môžete pohodlne získať tady teraz za super peniaze! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 75 EUR.