Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 30 cm žltá

Očarujúce závesné svietidlo Aura s okrúhlym zamatovým odtieňom Závesná lampa Aura so zamatovým tienidlom je obľúbená najmä v obývacej izbe,... viac informácií »
Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 30 cm žltá
Očarujúce závesné svietidlo Aura s okrúhlym zamatovým odtieňom Závesná lampa Aura so zamatovým tienidlom je obľúbená najmä v obývacej izbe,...

Očarujúce závesné svietidlo Aura s okrúhlym zamatovým odtieňom Závesná lampa Aura so zamatovým tienidlom je obľúbená najmä v obývacej izbe, pretože vytvára uvoľnenú svetelnú klímu a farebný tienidlo na lampu tiež robí dobrú náladu. Na vnútornej strane tienidla je zlatý povlak, cez ktorý svetlo svieti oveľa jemnejšie a teplejšie do miestnosti. Čierne matné odpruženie nijako neuberá na zvláštnom kúzle žiarovky. V závesnom svietidle je možné použiť akýkoľvek svetelný zdroj s päticou E27 a maximálnym výkonom 40 wattov.
Dizajnový tovar Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 30 cm žltá možno kúpiť priamo tu na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá! Nájdite si ešte ďalšie kúsky zo spomínanej kategórie na pár kliknutí! Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky značky FISCHER & HONSEL. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt Závesná lampa Aura zamatové tienidlo Ø 30 cm žltá originál od výrobcu FISCHER & HONSEL je možné zakúpiť bezpečne online za najnižšiu cenu. Na zohnanie práve v akcii za 60 EUR.