Závesná lampa Art Deco čierna 12 -svetlá – Vybavenie

Unikátny produkt možno zohnať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v sekcii zavesne lampy! Preskúmajte skvelé výrobky zo spomínanej sekcie za... viac informácií »
Závesná lampa Art Deco čierna 12 -svetlá - Vybavenie
Značka: QAZQA
79 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny produkt možno zohnať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v sekcii zavesne lampy! Preskúmajte skvelé výrobky zo spomínanej sekcie za...

Unikátny produkt možno zohnať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v sekcii zavesne lampy! Preskúmajte skvelé výrobky zo spomínanej sekcie za rozumné peniaze!
Hľadáte pútač pre váš interiér? Potom je zariadenie to, čo hľadáte! Jeho jedinečný tvar zaručuje, že v miestnosti okamžite upúta pozornosť. Závesné svietidlo je vyrobené z ocele a ukončené čiernou farbou. Má priemer 26 cm a je výškovo nastaviteľný; minimálne 77,5 cm a maximálne 150 cm. Montážna doska má priemer 11 cm a výšku 2,5 cm. Šnúra má dĺžku 120 cm. Závesné svietidlo doplníte 12 zdrojmi svetla, z ktorých každý má tvarovku E27 (max. 40 Watt). Uistite sa, že si ich objednáte samostatne. Lampu je možné stmievať pomocou externého stmievača, ktorý nie je súčasťou dodávky. Facil je krásna závesná lampa nad jedálenský stôl, konferenčný stolík alebo do kancelárie. Doprajte svojmu interiéru elegantný nádych pomocou zariadenia Facil!

Vysokokvalitný tovar Závesná lampa Art Deco čierna 12 -svetlá - Vybavenie od známeho výrobcu QAZQA k dostaniu aktuálne na webe za rozumné peniaze. Ponuka od 79 EUR.