Závesná lampa American Diner, 1-plameňová mosadz

Jednoduchá elegancia - prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína... viac informácií »
Závesná lampa American Diner
Jednoduchá elegancia - prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína...

Jednoduchá elegancia – prívesok zo skla American Diner Táto špeciálna závesná lampa je ideálna pre štýlový jedálenský kút. Jej štýl pripomína éru klasického amerického večere, čo pripomína aj jej názov. Sklenené tienidlo z kanelovaného skla je pekne doplnené príveskom American Diner a zaoblené kovovými prvkami v antickej mosadznej úprave. Oba komponenty sú dômyselne spojené a tvoria nádherný súbor, ktorý môže svietiť ako prívesné svetlo, napríklad nad stolmi v jedálenskom kúte.
Tento akčný tovar Závesná lampa American Diner, 1-plameňová mosadz máte možnosť kúpiť bezstarostne tu u nás v populárnej rubrike vnútorné osvetlenie. Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu!

Výnimočný a žiadaný produkt Závesná lampa American Diner, 1-plameňová mosadz pochádzajúce od značky Searchlight k dostaniu online za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 80 EUR.