Závesná lampa Alea, melanžová hnedá

Textilná závesná lampa Alea s difúzorom z akrylového skla Závesné svietidlo Alea je klasické a jednoduché a vďaka svojmu dizajnu a jemnej farebnej... viac informácií »
Závesná lampa Alea
Značka: Hufnagel
450 EUR
Overiť dostupnosť »
Textilná závesná lampa Alea s difúzorom z akrylového skla Závesné svietidlo Alea je klasické a jednoduché a vďaka svojmu dizajnu a jemnej farebnej...

Textilná závesná lampa Alea s difúzorom z akrylového skla Závesné svietidlo Alea je klasické a jednoduché a vďaka svojmu dizajnu a jemnej farebnej schéme sa hodí k mnohým štýlom vybavenia. Okrúhle tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu a je zo spodnej strany uzavreté akrylovou doskou, aby bolo zaručené rovnomerné rozloženie svetla bez oslnenia. Nielen svetelný zdroj v súkromných izbách, ale tiež vždy dobrý tip v gastronómii alebo na osvetlenie hotelových izieb. Tento nemecký výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku.
Tento exkluzívny kus ide získať taktiež tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá! Teraz môžete kúpiť akčné kúsky z našej sekcie za najnižšiu cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov od značky Hufnagel. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Vysokokvalitný produkt Závesná lampa Alea, melanžová hnedá od známej spoločnosti Hufnagel ľahko zaobstaráte momentálne na webe výhodne. Teraz zaobstaráte len za 450 EUR.