Závesná lampa Alberta päť-plameňová

V zľave kus Závesná lampa Alberta päť-plameňová je k dispozícii jednoducho tu na našich stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá.... viac informácií »
Závesná lampa Alberta päť-plameňová
Značka: Lindby
90 EUR160 EUR Zľava -44%
Overiť dostupnosť »
V zľave kus Závesná lampa Alberta päť-plameňová je k dispozícii jednoducho tu na našich stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá....

V zľave kus Závesná lampa Alberta päť-plameňová je k dispozícii jednoducho tu na našich stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá. Nájdite si podobné výrobky v spomínanej sekcii za super ceny. Vedúci výrobca Lindby vám predstavuje prvotriedny tovar Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Alberta – závesné svietidlo s rôzne tvarovanými drôtenými klietkami Toto závesné svietidlo na seba bude zaručene pútať pozornosť. Možno ho výborne skombinovať nielen s mládežníckymi bytovými štýlmi, ale aj s industriálne zariadenými priestormi. Tvar závesného svietidla Alberta je pozdĺžny, keďže sú jeho tienidlá usporiadané v jednom rade. Z tohto dôvodu možno závesné svietidlo dobre umiestniť nad jedálenský stôl, ktorý tak bude rovnomerne osvetlený. Individualita svietidla Alberta sa ešte zvyšuje tým, že každé jeho tienidlo má iný klietkový tvar. Napriek tomu však zostáva zachovaná určitá jednotnosť, keďže tvar aj štruktúra sú rovnaké. Vzhľadom na viditeľnosť žiaroviek by ste pri ich výbere mali dbať na vhodný vzhľad, ktorý sa bude dobre hodiť k celkovému dizajnu.

Dizajnový výrobok Závesná lampa Alberta päť-plameňová od spoločnosti so zárukou kvality Lindby jednoducho nájdete tu a teraz za výhodnú cenu! Ponuky už od 90 EUR.