Nuura Anoli 6 závesná lampa, 6-pl. zlatá

Škandinávske závesné svietidlo Anoli 6 s kvapkovým dizajnom - navrhla Sofie Refer Šesťsvetelné závesné svietidlo Anoli 6 je ideálnym zdrojom svetla... viac informácií »
Nuura Anoli 6 závesná lampa
Značka: Nuura Aps
2 369,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Škandinávske závesné svietidlo Anoli 6 s kvapkovým dizajnom - navrhla Sofie Refer Šesťsvetelné závesné svietidlo Anoli 6 je ideálnym zdrojom svetla...

Škandinávske závesné svietidlo Anoli 6 s kvapkovým dizajnom – navrhla Sofie Refer Šesťsvetelné závesné svietidlo Anoli 6 je ideálnym zdrojom svetla pre rozsiahly obývací a jedálenský priestor alebo priestranné schodisko vo vašich štyroch stenách. Zároveň je ideálnym zdrojom svetla pre vstupné a recepčné haly, ako aj foyer hotelov a reštaurácií. Závesné svietidlo Anoli 6 z radu Nuura Aps je krásnym zdrojom svetla a svojím dekoratívnym vzhľadom je skutočnou ozdobou každej miestnosti. Svietidlo bolo vyrobené z vysokokvalitných materiálov a pozostáva z práškovo lakovaného kovu a ručne fúkaného skla. Svietidlo svojou otvorenou koncepciou osvetlenia zodpovedá tradícii severského dizajnu, ktorá do popredia dizajnu kladie jednoduchosť a bohatstvo prírody. Dekorácia v podobe kvapiek symbolizuje čistotu zalesnenej severskej prírody a dážď, ktorý ako zdroj kyslíka a vody stelesňuje život. Tienidlá rôznych výšok tvoria alegóriu jemne padajúcich dažďových kvapiek. V súlade s tradíciou škandinávskeho dizajnu sú návrhy dánskej dizajnérky osvetlenia Sofie Refer založené na princípe jednoduchosti a úcte k prírode a životnému prostrediu. Absolventka Kráľovskej dánskej akadémie výtvarných umení už získala niekoľko ocenení za svoje dizajny, ktoré milujú prírodu – vrátane German Design Award 2019. Keďže podľa najnovších vedeckých zistení má svetlo vplyv aj na náladu, srdcovú frekvenciu a schopnosť pracovať, Sofie Refer a jej tím dizajnérov Nuura Aps sa snažia vytvárať vysokokvalitné svietidlá, ktoré majú pozitívny vplyv aj na pohodu.

Tento akčný výrobok Nuura Anoli 6 závesná lampa, 6-pl. zlatá od výrobcu Nuura Aps pohodlne nakúpite práve teraz na našej webovej stránke za priaznivú cenu! Lacno za 2 369,90 EUR.