Zásuvkový stĺpik Ledar, objímka E27, čierna, 4 ks

Vonkajší stĺpik Ledar z nehrdzavejúcej ocele so zdrojom svetla a štyrmi zásuvkami Stĺpik externej zásuvky Ledar zaujme svetelným zdrojom E27, ktorý... viac informácií »
Zásuvkový stĺpik Ledar
Značka: Ledino
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajší stĺpik Ledar z nehrdzavejúcej ocele so zdrojom svetla a štyrmi zásuvkami Stĺpik externej zásuvky Ledar zaujme svetelným zdrojom E27, ktorý...

Vonkajší stĺpik Ledar z nehrdzavejúcej ocele so zdrojom svetla a štyrmi zásuvkami Stĺpik externej zásuvky Ledar zaujme svetelným zdrojom E27, ktorý poskytuje jemné osvetlenie záhrady a so štyrmi integrovanými zásuvkami v záhrade umožňuje optimálne napájanie. To znamená, že je možné ovládať napríklad záhradné náradie. Bezpečná inštalácia je možná vďaka základnej doske a vďaka triede ochrany IP44 je stĺpik zásuvky chránený pred vodou.
Úplne jedinečný produkt Zásuvkový stĺpik Ledar, objímka E27, čierna, 4 ks môžete zaobstarať teraz na našich stránkach v populárnej rubrike záhradné stĺpiky so zásuvkami. Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto kateógrie za mimoriadne nízku cenu.

Lacný produkt Zásuvkový stĺpik Ledar, objímka E27, čierna, 4 ks od spoľahlivého výrobcu Ledino ľahko nájdete tady za extra cenu. Ponuky už od 55 EUR.