Zapustené svetlo Chicco Round 7W 30° 3000 K čierne

Okrúhle zapustené LED reflektory Chicco na vnútorné a vonkajšie použitie Moderný okrúhly stropný reflektor Chicco so zapusteným svetelným zdrojom je... viac informácií »
Zapustené svetlo Chicco Round 7W 30° 3000 K čierne
Okrúhle zapustené LED reflektory Chicco na vnútorné a vonkajšie použitie Moderný okrúhly stropný reflektor Chicco so zapusteným svetelným zdrojom je...

Okrúhle zapustené LED reflektory Chicco na vnútorné a vonkajšie použitie Moderný okrúhly stropný reflektor Chicco so zapusteným svetelným zdrojom je všestranný zdroj svetla. Svietidlo, ktoré je odolné voči prúdom vody a vyrobené z práškovo lakovaného hliníka, je určené na použitie v interiéri aj exteriéri – v súkromnom aj verejnom prostredí. Na prevádzku je potrebný samostatne dostupný konvertor (pozri príslušenstvo). – Trieda ochrany IP65 – Farba svetla teplá biela (3 000 K) – Uhol lúča 30° – Veľmi dobré podanie farieb CRI Ra >90 – Pripojenie na 350 mA, 20 V DC – okrúhly výrez v strope – Prevodník nie je súčasťou dodávky
Tento neodolateľný tovar Zapustené svetlo Chicco Round 7W môžete nakúpiť pohodlne na webe v známej rubrike vonkajsie zapustené svetlá. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné kúsky v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Molto Luce. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca Molto Luce dlhodobo poskytuje vysoko kvalitné produkty.

Kvalitný a žiadaný tovar Zapustené svetlo Chicco Round 7W 30° 3000 K čierne od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Molto Luce je možné kúpiť bezpečne online so zľavou. Ponuka už od 55 EUR.