Zapustené LED Swing okrúhle, GU10 otočné 3ks chróm

Otočné zapustené stropné bodové svietidlo Swing v guľatom tvare, sada 3 ks Zapustené miesto Swing je flexibilný a predovšetkým nadčasový... viac informácií »
Zapustené LED Swing okrúhle
Značka: Ideallux
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné zapustené stropné bodové svietidlo Swing v guľatom tvare, sada 3 ks Zapustené miesto Swing je flexibilný a predovšetkým nadčasový...

Otočné zapustené stropné bodové svietidlo Swing v guľatom tvare, sada 3 ks Zapustené miesto Swing je flexibilný a predovšetkým nadčasový spoločník. Vďaka svojmu modernému a nenápadnému vzhľadu vyzerá vhodne takmer v každom modernom koncepte vybavenia. Vo vnútri umiestnená hlava svietidla, ktorá je vybavená žiarovkou GU10, je otočná, a preto ju možno presne vyrovnať. Pomocou aplikácie Swing môžu byť požadované objekty umiestnené v centre pozornosti a všeobecne môžu byť zvýraznené. So žiarovkami so širokým uhlom lúča vyrezáva spoločnosť Swing jemnú postavu ako jednotné základné osvetlenie, či už v rade s niekoľkými kópiami na chodbe alebo jednotlivo nad priestorom na sedenie. Výnimočný a žiadaný produkt Zapustené LED Swing okrúhle, GU10 otočné 3ks chróm máte možnosť nakúpiť bezstarostne tu u nás umiestnený v sekcii zapustené svietidlá. Teraz získate ostatné produkty v spomínanej kategórii za extra cenu.

Tento exkluzívny tovar Zapustené LED Swing okrúhle, GU10 otočné 3ks chróm od výrobcu so skvelou povesťou Ideallux jednoducho zaobstaráte zrovna za outletovú cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 40 EUR.