Zapustené LED svietidlo Troop Trimless 5-pl.

Pre zapustenú montáž na stenu alebo na strop: Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop Trimless Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop... viac informácií »
Zapustené LED svietidlo Troop Trimless 5-pl.
Pre zapustenú montáž na stenu alebo na strop: Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop Trimless Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop...

Pre zapustenú montáž na stenu alebo na strop: Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop Trimless Zapustené zapustene LED svietidla svietidlo Troop Trimless sa perfektne hodí na inštaláciu do steny alebo stropu. Kvôli chýbajúcemu rámu je možné svietidlo zapustiť do steny a dokonale tak integrovať do prostredia miestnosti. Vďaka vysokému farebnému podaniu zabudovaných LED diód a uhlu lúča 30 ° je Troop Trimless ideálny na cielené osvetlenie predmetov alebo špeciálnych priestorov v miestnosti – v súkromných alebo komerčných priestoroch. Ovládač LED nie je súčasťou dodávky a je potrebné ho dokúpiť zvlášť (pozri príslušenstvo). Tento exkluzívny produkt možno zakúpiť bez ťažkostí tu na webe v obľúbenej kategórii zapustené svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za extra cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné produkty od výrobcu FARO BARCELONA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Zapustené LED svietidlo Troop Trimless 5-pl. od obľúbeného výrobcu FARO BARCELONA jednoducho môžete nájsť na našich stránkach teraz práve za dobrú cenu. Práve teraz za cenu 130 EUR.