Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel

Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom... viac informácií »
Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel
Značka: Briloner
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom...

Zapustené svietidlá LED vo farbe niklu Fit vyrobené z kovu Vstavané žiarovky Fit LED sa dodávajú v praktickej súprave s tromi svetlami. V klasickom dizajne sú svetlá ladené do všetkých štýlov zariaďovania. Umožňujú koncept osvetlenia, ktorý ideálne podčiarkuje priestor od kancelárie po kuchyňu. Vďaka neutrálnej farbe v matnom nikle sú zapustené LED svetlá veľmi príjemné. Okrúhly tvar vonkajšieho rámu je opatrne elegantný. Dodávané LED žiarovky s päticou GU10 sedia v úzkom ráme a je možné ich otočiť. To umožňuje osvetliť konkrétne oblasti. Vysoká trieda energetickej účinnosti LED ich robí odolnými a s nízkou spotrebou. Tento akčný a v zľave produkt Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel môžete nájsť už dnes tu u nás v sekcii zapustené svietidlá. Pozrite sa na iné produkty z tejto známej rubriky za najnižšiu cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež ďalší preverený tovar od dodávateľa Briloner. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný kus Zapustené LED svietidlá 7221-032 Fit 3 ks nikel od značky so skvelou reputáciou Briloner pohodlne dostanete aktuálne na našej webovej stránke skutočne lacno. Výhodná ponuka za skvelú cenu 28 EUR.