Zapustené bodové štvorhranné hliníkové otočné a sklopné – skľučovadlo

Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery:... viac informácií »
Zapustené bodové štvorhranné hliníkové otočné a sklopné - skľučovadlo
Značka: QAZQA
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery:...

Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery: priemer 7,8 cm a hĺbka 10 cm. Pretože skľučovadlo pozostáva z ocele v hliníkovej farbe, okamžite získa elegantný vzhľad! Doplňte ho svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 W. Príjemným doplnkom tohto zapusteného miesta je, že sa dá otočiť a nakloniť: osvetlite tak svoj priestor tak, ako chcete! Toto zapustené miesto je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Choďte za nadčasovým a vyberte si toto Chuck!
V zľave tento kus ide kúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v kategórii zapustene svietidla! Vyberte si ostatné kusy v spomínanej rubrike jednoducho online. Populárny výrobca QAZQA dlhodobo vyrába špičkový tovar Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Zapustené bodové štvorhranné hliníkové otočné a sklopné - skľučovadlo od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA ľahko nájdete práve tu naozaj výhodne. Ceny už od 21 EUR.