Zapustené bodové hranaté biele otočné a sklopné – skľučovadlo

Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery:... viac informácií »
Zapustené bodové hranaté biele otočné a sklopné - skľučovadlo
Značka: QAZQA
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery:...

Toto zapustené miesto Chuck sa vďaka štvorcovému základnému dizajnu hodí do každého interiéru. Má dĺžku a šírku 9,3 cm. Inštalačné rozmery: priemer 7,8 cm a hĺbka 10 cm. Pretože skľučovadlo pozostáva z ocele v bielej farbe, okamžite získa elegantný vzhľad! Doplňte ho svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 W. Príjemným doplnkom tohto zapusteného miesta je, že sa dá otočiť a nakloniť: osvetlite tak svoj priestor tak, ako chcete! Toto zapustené miesto je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Choďte za nadčasovým a vyberte si toto Chuck!
Veľmi obľúbený tovar je dostupný už dnes tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii zapustene svietidla. Teraz získate ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny. Náš sortiment je ale široký, máme však aj v ponuke viac skvelého tovaru značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov QAZQA predstavuje top sortiment. Presvedčte sa sami!

Veľmi žiadaný tovar Zapustené bodové hranaté biele otočné a sklopné - skľučovadlo od obľúbenej značky so zárukou kvality QAZQA nájdete momentálne na našich stránkach naozaj lacno. Ponuky už od 21 EUR.