Zapustené bodové biele otočné a sklopné zariadenie – Oneon 1

Naše jednoliate miesto Oneless je skutočnou nevyhnutnosťou! Toto zariadenie je bezstrihové, čo znamená, že okolo tohto zariadenia nie je žiadny... viac informácií »
Zapustené bodové biele otočné a sklopné zariadenie - Oneon 1
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Naše jednoliate miesto Oneless je skutočnou nevyhnutnosťou! Toto zariadenie je bezstrihové, čo znamená, že okolo tohto zariadenia nie je žiadny...

Naše jednoliate miesto Oneless je skutočnou nevyhnutnosťou! Toto zariadenie je bezstrihové, čo znamená, že okolo tohto zariadenia nie je žiadny vonkajší okraj, takže ho môžete perfektne a bez okrajov integrovať do svojho stropu. Zdá sa, že strop pokračuje a osvetlenie je súčasťou celku. škvrna má dĺžku 8,8 cm a šírku 8,8 cm. Rám namontujete na sadrokartón. Toto je nastaviteľné a dá sa prednastaviť na správnu hrúbku vrstvy omietky tak, aby bol okraj v jednej rovine s omietkou. Rám je možné namontovať aj do výšky 3 cm mimo strop. Dávaj pozor! Výška rámu instuc je 10 cm. Keď je to pripravené, môžete ľahko kliknúť na zariadenie a potom na svetelný zdroj GU10 s maximálnym výkonom 50 W (stále je potrebné objednať ho osobitne). Svetelný zdroj je výklopný. Môžete sa teda sami rozhodnúť, kam svetlo svieti. A ak sa chcete večer dobre baviť, môžete tieto miesta stlmiť aj externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Toto zapustené miesto je vyrobené v bielej farbe. Perfektné zapustené miesto pre základné osvetlenie kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Kvalitný a obľúbený produkt Zapustené bodové biele otočné a sklopné zariadenie – Oneon 1 ide zohnať jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii zapustene svietidla. Získajte iné výrobky z tejto populárnej rubriky z pohodlia domova.

Tento kvalitný produkt Zapustené bodové biele otočné a sklopné zariadenie - Oneon 1 originál od značky QAZQA jednoducho zoženiete aktuálne naozaj výhodne. Teraz si môžete kúpiť za 31 EUR.