Zamatové ploché tienidlo zelené so zlatou 45 cm

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca... viac informácií »
Zamatové ploché tienidlo zelené so zlatou 45 cm
Značka: QAZQA
94,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca...

Špeciálny tienidlo v zamate. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojmu stropnému svietidlu dodať atraktívny vzhľad, keď tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Tento zamatový tienidlo má machovo zelenú farbu zakončenú jemným zlatým okrajom, ktorý dodáva vašej žiarovke okamžite elegantný vzhľad. Toto tienidlo má priemer 45 cm a výšku 4 cm. Použite tento krásny čierny tienidlo a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe alebo spálni! Skutočný doplnok do vášho domova.
Tento lacný produkt Zamatové ploché tienidlo zelené so zlatou 45 možno zaobstarať okrem iného tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na lampu. Vyberte si ešte podobné produkty z našej rubriky za extra cenu.

Výnimočný tovar Zamatové ploché tienidlo zelené so zlatou 45 cm od výrobcu QAZQA dostanete tu a teraz v zľave. Momentálne v akcii za 94,95 EUR.